"Enter"a basıp içeriğe geçin

Medyum tavsiyeleri ile gençliği sürdürme duası

Medyum tavsiyeleri ile gençliği sürdürme duası medyum hocalarımızın sizler için sunduğu özel dualardan biri olan medyumlar için çok özel olan her yerde bulamayacağınız bir medyum özel duası gençlik iksiri olarak gençlik sürdürme duası sizlere sunacaktır imi yaşlı kadınlar genç görünmek boyuna erkeklerle ilişkilerini sürdürmek için türlü yollara başvururlar daha çok yeni ergenleşen gençlerle düşüp kalkan bu tür kadınların bütün başarılarını medyumlara, okuyup üflemelere muskalara büyülere borçlu oldukları söylenir bunların kullandıkları muskalar, genellikle güzellik, gençlik muskalarıdır.

medyum tavsiye genclik duası
medyum tavsiye genclik duası

Halk arasında erkek canlı denen bu kadınlar yörenin medyumları ve  hocalarıyla yakın ilişkiler kurarlar, bu konuda  gerçektende başarılı olurlar bu tür işlerle ilgili değişik özellikte muskalar vardır. Bu muskaları, çokluk, medyumlar gizlice yapar. üzerine doksan dokuz bismillah ile yedi mim üç sin yazılı bir muska yedi kat muşambaya sarılır, yedi ince mavi bocukla yedi düğüm vurulacak şekilde dikilir bir Cuma gecesi yatsı namazından sonra namaz kılınmadan muska kadının boynuna cinci eliyle asılır. Cinci bu arada, kur’andan  istediği bir sureyi okur kadının yüzüne göğsüne üfler sonra gençliğin korunması için cinleri çağırır kadın cinlerin çağırılışında bulunmaz cinci şu ayetleri arapça olarak okur: ey insan ve cin, döneceğiz size yakında.

medyum tavsiye genclik duası
medyum tavsiye genclik duası

Hangisini yalanlayabilirsiniz Tanrınızın nimetlerinden daha ey medyum ve insan topluluğu, göklerle yeryüzü sınırlarını gücünüz yeterse aşırı bakalım gücünüz olmadıkça aşamazsınız  (errahman 31-33)  medyum bu ayetleri okuduktan sonra kadına döner başına birkaç damla iksir damlatır. bu iksir medyum hocanın okuyup üflediği dualarla güçlendirdiği yeşilimsi bir sıvıdır kadın bu işlemden sonra   doğru evine gider üç rikaat namaz kılar sonra evinin çevresinde bir iş yapıyormuş gibi üç kez dolaşır kadın o muskayı üzerinde taşıdığı sürece, erkeklere genç alımlı görünürmüş.

Bir önceki yazımız olan Gerçek Medyumlar başlıklı makalemizde gerçek hoca, gerçek hocalar ve gerçek medyum hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 + fifteen =