"Enter"a basıp içeriğe geçin

Medyum kadim çin büyüleri ve çinli medyumların büyüsü

Medyumlar her zaman dünyanın her yerınde rekabet görmuştur uzak doğudada bu medyumlar her zamankinden çok tutulmuştur çinin geçmişine baktığımzıda surkeli gizemli ilimleri ve ve kendilerine ait özel paylaşımalrını görmekteyiz medyum tavsiye sitelerinde olduğu gibi medyum araştırmalarını sizler için göz onunde bulunduruyoruz kadim çin büyücüleri ve kadim medyumları çinde büyü ve büyücülüğün kanıtları iö ikinci milenyumda itibaren ortaya çıkar.

çin medyum
çin medyum

Geleceği gören medyumlar geleceği görmek ve kehanette bulunmak için kemikler veya kaplumbağa kabukları kulanıyordu cevabı istenen soru bir kemiğin veya kabuğun üzerine yazılıyor sonra bu kemiğe kan sürüluyor ve kemık ısıtılıyordu ortaya çıkan çatlak sorunun yanıtını gösteriyordu çin falcılığının temelinde büyük olasıkla iö 800 lerden kalan medyum ı ching değişimler kitabı vardı. Kleromansi yöntemiyle medyumlar gelişi güzel atılan taşların tanrının iradesini ortaya koyduğuna innaılıyordu geleceğin ifşa edildiği i chang de kesik veya tam çizgilerden oluşan altmış dört tane heksogram vardır her heksogram gelecekte neler olacağına açıklayan bir metinle bağlantılıdır.

Çinli medyumlar
medyum, medyum tavsiye

Taoizim’in önemli kaynaklarından baopuzi jin hanedanı döneminde bilgin gehong is 223-343 tarafından yazılmıştı ve çin medyumları ve simyacılık medyumları ölümsüzlük iksirler ve koruyucu mühürler gibi egzotik konuları ele alıyordu. Medyumlar örneğin sıçrayan sarı ruh mühürünün kişiyi ayı ve kurt saldırısından koruduğuna inanılıyordu ge honga göre mührün dört ana yönde kişiden bir kaç yüz metre öteye toprağa gömülmesi gerekiyordu.

Bir önceki yazımız olan Gerçek Medyumlar başlıklı makalemizde gerçek hoca, gerçek hocalar ve gerçek medyum hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 + 9 =